FK Bijatyki

Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Injustice: Gods Among Us w planie wydawniczym Cenega Polska

Injustice: Gods Among Us w planie wydawniczym Cenega Polska 6 lata 7 miesiąc temu #9684


  • Posty:304
  • FK Bijatyki Avatar
  • FK Bijatyki
  • Gold Boarder
  • Offline
  • Oklaski: 0

Injustice: Gods Among Us21.01.2013 - Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego trafia oczekiwana przez graczy, nowa bijatyka Injustice: Gods Among Us. Tytuł ten dostępny będzie na konsolę Playstation 3 oraz Xbox 360. Premiera gry zaplanowana jest równocześnie z europejską i odbędzie się w kwietniu tego roku.

Nowy zwiastun bijatyki od twórców Mortal Kombat.

Co by się stało gdyby najwięksi bohaterowie stali się naszymi największymi wrogami? Injustice: Gods Among Us jest odważną interpretacją gatunku gier walki autorstwa NetherRealm Studios, twórców niepowtarzalnej Mortal Kombat. W grze wystąpią największe sławy DC Comics, takie jak Batman, Flash, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman oraz Wonder Woman. Najnowszy tytuł od wielokrotnie nagradzanego studia przedstawia wciągająca, unikatową historię - bohaterowie i złoczyńcy podejmują epicką walkę na olbrzymią skalę w świecie gdzie granice dobra i zła zostały zatarte.

CECHY GRY:

· Niszczycielski wojownik dla którego otoczenie staje się bronią - Doświadcz epickich bitew na olbrzymią skalę. Gracze kontrolują najpotężniejsze istoty we wszechświecie w całkowicie interaktywnym otoczeniu. Niszcz elementy świata i wykorzystuj super moce, aby zmienić pojazdy, budynki i wiele innych rzeczy w potężny oręż.

· Nieograniczone pole bitwy - Walcz na wielopoziomowych arenach, przerzucaj przeciwników przez ściany bądź miotaj nimi w przepaść. Wejdź w nowy wymiar interaktywnych bijatyk.

· Bogata plejada gwiazd DC Comics - Stawaj do epickich pojedynków z licznymi bohaterami i złoczyńcami świata DC Comics, w tym Batmana, Cyborga, Flasha, Harley Quinn, Nightwinga, Solomona Grundy, Supermana i Wonder Woman.

· Opanuj Boskie Moce - Uwolnij unikatowe zdolności każdej z postaci wykorzystując indywidualne zestawy ruchów i możliwości interakcji z otoczeniem.

· Oryginalna Saga DC Comics w klasycznym otoczeniu - Doświadcz autentycznej historii DC Comics powstałej dzięki współpracy NetherRealm Studios, DC Entertainment oraz pisarzy Justin'a Gray i Jimmy'ego Palmiotti. Gracze będą mogli zwiedzić i walczyć w wielu rozpoznawalnych lokacjach żywcem wyjętych ze świata DC Comics.

Więcej informacji dotyczących dostępnych wydań oraz wersji językowej - wkrótce.

Zapraszamy do składania zamówień przedpremierowych na Injustice: Gods Among Us na muve.pl

21.01.2013

Informacje prasowa Cenega.pl

Czytaj artykuł...
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.207 seconds
Zasilane przez Kunena