Mortal Kombat 9 na PC?

Mortal Kombat 9 na PC?

Sklep Amazon od zeszłego tygodnia nieoczekiwanie przyjmuje zamówienia na dziewiątą część Mortal Kombat w wersji na PC. W opisie podano nawet datę premiery - 14 czerwca 2013 r. function fbs_click1011214961() {FB.ui({ method: "stream.share", u: ""...

Demo Dead or Alive 5 Plus

Demo Dead or Alive 5 Plus

Tecmo Koei zdecydowało się na dość niecodzienny krok. Posiadacze PS Vita przed zakupem Doad or Alive 5 Plus będą mogli ją przetestować grając w jej wersję demonstracyjną. Ma to podobno pomóc niezdecydowanym fanom tej bijatyki w podjęciu decyzji o...

Premiera Guilty Gear XX Accent Core Plus R

Premiera Guilty Gear XX Accent Core Plus R

Arc System Works podało w końcu datę premiery Guilty Gear XX Accent Core Plus R na PS Vita. W Japonii bijatyka ukaże się za 2 tygodnie - 19 marca. Cena gry ma być wyjątkowo niska i wynieść 1500 jenów, czyli ok. 50 zł. Dla przypomnienia stary...

FK Bijatyki

Udostępnij

Injustice: Gods Among Us w planie wydawniczym Cenega Polska

Injustice: Gods Among Us21.01.2013 - Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego trafia oczekiwana przez graczy, nowa bijatyka Injustice: Gods Among Us. Tytuł ten dostępny będzie na konsolę Playstation 3 oraz Xbox 360. Premiera gry zaplanowana jest równocześnie z europejską i odbędzie się w kwietniu tego roku.

Nowy zwiastun bijatyki od twórców Mortal Kombat.

Co by się stało gdyby najwięksi bohaterowie stali się naszymi największymi wrogami? Injustice: Gods Among Us jest odważną interpretacją gatunku gier walki autorstwa NetherRealm Studios, twórców niepowtarzalnej Mortal Kombat. W grze wystąpią największe sławy DC Comics, takie jak Batman, Flash, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman oraz Wonder Woman. Najnowszy tytuł od wielokrotnie nagradzanego studia przedstawia wciągająca, unikatową historię - bohaterowie i złoczyńcy podejmują epicką walkę na olbrzymią skalę w świecie gdzie granice dobra i zła zostały zatarte.

CECHY GRY:

· Niszczycielski wojownik dla którego otoczenie staje się bronią - Doświadcz epickich bitew na olbrzymią skalę. Gracze kontrolują najpotężniejsze istoty we wszechświecie w całkowicie interaktywnym otoczeniu. Niszcz elementy świata i wykorzystuj super moce, aby zmienić pojazdy, budynki i wiele innych rzeczy w potężny oręż.

· Nieograniczone pole bitwy - Walcz na wielopoziomowych arenach, przerzucaj przeciwników przez ściany bądź miotaj nimi w przepaść. Wejdź w nowy wymiar interaktywnych bijatyk.

· Bogata plejada gwiazd DC Comics - Stawaj do epickich pojedynków z licznymi bohaterami i złoczyńcami świata DC Comics, w tym Batmana, Cyborga, Flasha, Harley Quinn, Nightwinga, Solomona Grundy, Supermana i Wonder Woman.

· Opanuj Boskie Moce - Uwolnij unikatowe zdolności każdej z postaci wykorzystując indywidualne zestawy ruchów i możliwości interakcji z otoczeniem.

· Oryginalna Saga DC Comics w klasycznym otoczeniu - Doświadcz autentycznej historii DC Comics powstałej dzięki współpracy NetherRealm Studios, DC Entertainment oraz pisarzy Justin'a Gray i Jimmy'ego Palmiotti. Gracze będą mogli zwiedzić i walczyć w wielu rozpoznawalnych lokacjach żywcem wyjętych ze świata DC Comics.

Więcej informacji dotyczących dostępnych wydań oraz wersji językowej - wkrótce.

Zapraszamy do składania zamówień przedpremierowych na Injustice: Gods Among Us na muve.pl

21.01.2013

Informacje prasowa Cenega.pl

Udostępnij
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 0 ).