Mortal Kombat 9 na PC?

Mortal Kombat 9 na PC?

Sklep Amazon od zeszłego tygodnia nieoczekiwanie przyjmuje zamówienia na dziewiątą część Mortal Kombat w wersji na PC. W opisie podano nawet datę premiery - 14 czerwca 2013 r. function fbs_click1364802178() {FB.ui({ method: "stream.share", u: ""...

Demo Dead or Alive 5 Plus

Demo Dead or Alive 5 Plus

Tecmo Koei zdecydowało się na dość niecodzienny krok. Posiadacze PS Vita przed zakupem Doad or Alive 5 Plus będą mogli ją przetestować grając w jej wersję demonstracyjną. Ma to podobno pomóc niezdecydowanym fanom tej bijatyki w podjęciu decyzji o...

Premiera Guilty Gear XX Accent Core Plus R

Premiera Guilty Gear XX Accent Core Plus R

Arc System Works podało w końcu datę premiery Guilty Gear XX Accent Core Plus R na PS Vita. W Japonii bijatyka ukaże się za 2 tygodnie - 19 marca. Cena gry ma być wyjątkowo niska i wynieść 1500 jenów, czyli ok. 50 zł. Dla przypomnienia stary...

FK Bijatyki

Udostępnij

Najlepsi w PL.

Ranking najlepszych graczy w Tekkena w Polsce.

"Z kamerą wśród zwierząt"               

  W dzisiejszym artykule chciałbym Wam drodzy czytelnicy przedstawić top 10 polskich graczy sceny Tekken`a. Kto jest lwem a kto jest tylko kotem, czyli na kogo należy bardzo uważać będąc na turnieju. Poniższe zestawienie jest moim prywatnym rankingiem. Oprócz umiejscowienia na danych pozycjach graczy przedstawie też ich krótką charakterystyke, która być może będzie jakąś formą wskazówki jak grać z danym przeciwnikiem tak więc zapraszam do przeglądu!

 1. FRIZEN - przez wielu zwany polskim koreańczykiem, w Tekken`a 6 wygrał najwięcej turniejów, ma dopiero 18 lat a już jest jednym z najbardziej utytuownych graczy w Polsce. Jego gra opiera sie przede wszystkim na bardzo zbalansowanym systemie defensywno-ofensywnym, czyli wyciąga to co jest najlepsze z obrony i ataku w zależności od przeciwnika z którym akurat walczy. Rzadko rzuca, ale za to bardzo dobrze wyrywa się z rzutów, pod ścianą robi przeciwnikowi papkę z mózgu. W trakcie gry potrafi zrobić robić akcje typu hard. Skill i manual na bardzo wysokim poziomie, gra Steve`m i Larsem należy do wrocławskiej drużyny LTF. 

 

2. DI - warszwski defensor grający Pandą w trakcie pojedynku wygląda jakby był zastraszony przez osiedlowych osiłków, ręce mu się trzęsą jakby był co najmniej po tygodniowym zugu, ale to tylko pozory bo w rzeczywistości gracz ten nie pije i nie pali, a reszta to tylko gra psychologiczna mająca na celu nabranie pewności przez przeciwnika a potem z premedytacją zmasakrowanie go na oczach publiczności dzięki czemu oponent ma "zgwałconą psychike" i staję się tylko kolejnym zdobytym punktem. Oczywiście jak na gracza defensywnego dobrze wyrywa się z rzutów, średni manual, ale bardzo dobry skill, należy do warszwskiego A-Team. 3

. NEVAN - bez dwóch zdań najlepszy operator Anny w europie, jego styl gry jest totalnie agresywny, gdy dopadnie przeciwnika lecą tylko wióry, czasem nawet runda nie trwa 10 sekund, pewny siebie wzbudza strach w swoich przeciwnikach po czym z gracją powala nieszczęśników na kolana. Zwany przez wielu pijanym mistrzem choć z Jacky Chan`em nie ma nic wspólnego bo Jacky zawsze się broni a Nevan zawsze atakuje. Średni manual, natomiast skill bardzo wysoki, dużo rzuca i dobrze się wyrywa, oprócz Anny gra jeszcze Niną i Lili, należy do team`u LTF. 4.

GAJDA – pijacka menda, ledwie żyjąca legenda. Przetarł szlaki dla operatorów Larsa wygrywając nim BTCIII bodajże jako pierwszy Polak stojący na podium za granicą w Tekkena 6. Uwielbia pokować, dobrze każe i dużo rzuca. Mistrz comeback’ów – jeśli ma 0,5pkt energii to wcale nie oznacza, że wygrałeś z nim starcie. Notorycznie natomiast wpieprza się na 3 z leżenia, co potrafi nieraz srogo zaboleć... Trudny do przewidzenia, generator setupów „na bieżąco”. Manual i skill – wysokie, co poświadczają jego osiągnięcia Mishimami w poprzednich odsłonach.

 5. TENSHI - jedna z niewielu kobiet grających w Polsce w Tekken`a, jednak na nieszczęście czytelników tego artykułu nie będę opisywał jej kobiecych walorów, powiem tylko tyle przysłowiowym nerdem to Ona nie jest jak chcecie zobaczyć i zagrać to na turnieje trzeba się wybierać. Jej gra opiera się na defensywno-ofensywnym stylu, ale z minimalnie mocniejszą stroną obronną dzięki której potrafi dobrze podpuścić przeciwnika do błędnego ataku a potem zaszlachtować biedactwo chorymi set-up`ami a nie daj Boże oponent wyląduje pod ścianą, wtedy to już tylko krew i łzy. Dobrze rwie się z rzutów, średni manual, skill bardzo dobry, gra Yoshimitsu, należy do poznańskiego TcT. 6.

 ROBSON - człowiek skała ma na pewno najbardziej defensywny styl gry w naszym cudownym kraju, przez co doprowadza swoich przeciwników do czerwonej gorączki a to skutkuje tym, że człowiek zaczyna popełnać najprostsze błedy a Robson bez litości zeruje pasek przeciwnika kawałek po kawałku doprowadzając ofiarę do obłędu, aż w końcu oponent zostaje zmiażdżony przez skałę. Zawsze maksymalnie skupiony, żadnego nawet najmniejszego grymasu na twarzy, taki Tekken`owy socjopata. Bardzo dobrze ucieka z rzutów i sam dosyć często rzuca. Skill bardzo wysoki, manual dobry, gra różnymi postaciami jednak najczęściej wybiera Law`a, należy do poznańskiego TcT. 7.

TOKIS - rzadko pojawia się na turniejach, ale jak już jest to w 3/4 przypadków staje na podium. Kolejny przypadek gracza defensywno-ofensywnego z minimalną przewagą dla strony defensywnej. Zawsze uśmiechnięty i wyluzowany nie wzbudza negatywnych uczuć u przeciwników, dopiero, gdy trzyma pada w ręce przechodzi w stan maksymalnego skupienia, lecz nadal uśmiech jest, tak więc nic nie podejrzewający oponent siedzi wyluzowany dopóki nie zacznie się walka a wraz z nią Tokis zaczyna swój taniec śmierci. Bardzo dobrze się wyrywa z rzutów i często rzuca, skill bardzo dobry, manual dobry, ten wzbudzający pozytywne emocje okularnik gra Zafiną, Christy oraz Law`em, należy do łódzkiego TLT.

 8. PAWLO - młody wrocławianin, choć był tylko na kilku turniejach jest bardzo solidnym graczem o wyważonej grze ofensywnej i defensywnej, bardzo dobrze wyrywa się z rzutów a jego gra jest bardzo solidna jak wybije przeciwnika w powietrze to na prawdę jest się ciężko podnieść. Choć jest młodziutki to nikt Go nie lekceważy. Jego największym minusem jest brak wiedzy i ogrania, dzięki czemu staje się łatwym celem dla ludzi, którzy potrafią grać więcej niż pięcioma postaciami. Dobry skill i manual, gra Bruce`m, należy do wrocławskiego teamu Olimp. 

9. KILLGOR aka WOMB RAIDER - kolejny warszawiak na liście, jego styl gry jest bardzo ofensywny, atak jest jego najlepszym przyjacielem, gdy rozpoczyna swoją falę to jego przeciwnicy popadają w totalne rozbicie umysłowe. Swoim movement`em potrafi sparaliżować nawet największych tekken`owych kozaków. Potrafi świetnie podpuszczać przeciwnika zmuszając go do prostych błędów. Dobrze wyrywa się z rzutów, skill i manual bardzo wysoki, gra Roger`em Jr. , Devil Jinem i Bob`em, należy do warszawskiego A-Team. 

10. RUPERT - Świeża krew prosto ze Śląska, potrafi dobrać styl gry do przeciwnika, zawsze uśmiechnięty z metra cięty, ale za to niski olbrzym o gołębim sercu, ale nie w Tekken`ie. Jak zaczyna pojedynek potrafi zarzucać i zakopać oponenta na śmierć, a po doprowadzeniu do ściany przeciwnika czasem pozostaje już tylko modlitwa jeżeli ktoś jest wierzący. Dobry skill i manual, gra Miguel`em, jest graczem który jeszcze nie sprzedał swojej skóry, nie należy do żadnego teamu.                 I w ten oto sposób zakończyłem liste top 10 polskich graczy Tekken`a i jak już wcześniej zaznaczyłem lista ta jest moją prywatną opinią a sugerowałem się tym kto bywa na turniejach i jakie miejsca zajmuje, oraz co pokazuje podczas turnieju bo nie zawsze można trafić na podium a swoją grą można urzec publike. Jako, że siebie dałem na czwartej pozycji to nie ulega żadnej wątpliwości, gdyż jak to skomentował Zajman jestem "mistrzem czwartego miejsca", po prostu jestem numerem cztery i nikt mi tego nie odbierze w Tekken`ie 6, oczywiście sam siebie nie opisywałem zrobił to za mnie Nevan.  Dziękuję za uwagęAdaś G... i troszku Nevan;-)  

Udostępnij
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 0 ).