Mortal Kombat 9 na PC?

Mortal Kombat 9 na PC?

Sklep Amazon od zeszłego tygodnia nieoczekiwanie przyjmuje zamówienia na dziewiątą część Mortal Kombat w wersji na PC. W opisie podano nawet datę premiery - 14 czerwca 2013 r. function fbs_click1480749280() {FB.ui({ method: "stream.share", u: ""...

Demo Dead or Alive 5 Plus

Demo Dead or Alive 5 Plus

Tecmo Koei zdecydowało się na dość niecodzienny krok. Posiadacze PS Vita przed zakupem Doad or Alive 5 Plus będą mogli ją przetestować grając w jej wersję demonstracyjną. Ma to podobno pomóc niezdecydowanym fanom tej bijatyki w podjęciu decyzji o...

Premiera Guilty Gear XX Accent Core Plus R

Premiera Guilty Gear XX Accent Core Plus R

Arc System Works podało w końcu datę premiery Guilty Gear XX Accent Core Plus R na PS Vita. W Japonii bijatyka ukaże się za 2 tygodnie - 19 marca. Cena gry ma być wyjątkowo niska i wynieść 1500 jenów, czyli ok. 50 zł. Dla przypomnienia stary...

FK Bijatyki

Udostępnij

Kolejna gra z serii Mortal Kombat w produkcji

Image
Sub-Zero i Batman - pierwsze zdjęcie z Mortal Kombat vs. DC Universe
Mienęło już 16 lat od wydania pierwszej części Mortal Kombat. W tym czasie powstało siedem części gier spod znaku smoka, mniej więcej tyle samo tytułów pobocznych, dwa pełnometrażowe filmy, jeden animowany, serial oraz kreskówka. Przyznać trzeba, że jak na jeden tytuł dorobek dosyć pokaźny.

Jak się okazuje Ed Boon i jego koledzy nie próżnują, w trakcie tworzenia jest już ósma część Mortal Kombat. Zmiany w grze mają być rewolucyjne. Sam tytuł Mortal Kombat vs. DC Universe daje sporo do myślenia, można doszukiwać się pewnej analogii względem dobrze nam znanego tytułu Marvel vs. Capcom. Jednak to zestawienie jest bardziej kotrastowe. Panowie z Midway zdecydowali się na dość odważny krok stawiając obok siebie postacie z Gotham City i mortalowego Outworldu.
Image
Scorpion w odchudzonej wersji
Z jednej strony Batman, Joker i Superman, a z drugiej Scorpion, Sub-Zero i Kung Lao - brzmi co najmniej śmiesznie, ale na trailerze, którego można obejrzeć poniżej, już tak nie wygląda.

Jak zapowiadają twórcy gra ma być rewolucyjna względem poprzedniej części (MK: Armagenddon). Różnica ma być podobna do tej między czwartą a piątą częścią gry. Pojawiły się informacje, że MKvsDC ma opierać się na silniku Unreala. Gra ma być bardziej mroczna i krwawa niż dotychczas, co widać dobitnie na trailerze, i pozbawiona zbędnych dodatków takich jak mini-gry, a postacie mają mieć jeden styl walki. Boon zapowiada również, że duży nacisk kładziony jest na oprawę graficzną gry.

Wszystko to brzmi obiecująco, być może już pod koniec tego roku będziemy mogli zweryfikować owe zapewnienia. Mortal Kombat vs. DC Universe ma zostać wydany na konsolę Playstation 3 oraz Xbox 360.

Z oficjalnej strony gry (www.worldscollide.com) można pobrać tapety oraz trailer w wysokiej jakości. Z kolei w serwisie gamespot.com można obejrzeć wywiad z Edem Boonem:
http://uk.gamespot.com/video/943567/6189499/mortal-kombat-vs-dc-universe-video-interview-1

Trailer:


Mortal Kombat vs DC Universe
Załadowane przez: jeuxvideomax
Udostępnij
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 0 ).